Прикарпатських рятувальників нагородили за ліквідацію наслідків снігопадів

 • Вчора, 19 лютого, начальник управління ДСНС України в області Володимир Чернецький та голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук вручили грамоти за активну участь у заходах з ліквідації наслідків снігових заметів на території Прикарпаття.

  Про це інформує управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

  Починаючи з 11 лютого на території Прикарпаття спостерігалося випадання великої кількості снігу, пориви вітру досягали 25 м/с, внаслідок чого утворились сильні перемети на території області.

  Без транспортного сполучення повністю залишилось 66 населених пунктів області. Рятувальники працювали у посиленому режимі, допомагаючи всім, хто став заручником негоди.

   Рятувальники вивільнили зі снігових заметів 139 транспортних засобів, у тому числі 18 карет швидкої медичної допомоги та 9 автобусів, надали допомогу 231 особі, з них 28 осіб перевезли із заблокованих транспортних засобів до місць тимчасового перебування.

  З метою надання допомоги дорожнім службам з ліквідації снігових заметів на найскладніших ділянках доріг територіальних громад Коломийського та Івано-Франківського районів залучили зведений загін рятувальників.

 • Зокрема, Володимир Чернецький зазначив, що завдяки надійній співпраці служб та зведених загонів, які були залучені до боротьби з негодою, вдалось у найкоротші терміни досягти значних результатів у ліквідації наслідків негоди та запобігти загибелі та травмуванню людей.

  До слова, рятувальники допомогли медикам врятувати прикарпатку

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!