Прикарпатський бігун збирає гроші на протези для військових

 • Микола Таран, бігун-ультрамарафонець, рекордсмен України з ультрамарафонського бігу став амбсадором благодійного фонду Dobro.UA.

  Для нього важливо бути корисним і допомагати тим, що вміє. Раніше йому вдалося пробігти 250 км, щоб зібрати гроші на купівлю буса для окремого 58 зенітно-ракетного батальйону ОК “Схід”.

  А зараз він доєднався до допомоги благодійному фонду Dobro.UA. Сам вирішив звернутися до них і збирати гроші для військових на протези.

  “Початкова мета – назбирати 100 000 тис. грн. Я кожного дня, незважаючи на погоду, намагаюсь бігати відповідну кількість кілометрів будь-де і при будь-яких температурних показниках. А всі, хто хоче підтримати таким чином мої благодійні пробіжки, можуть відправляти гроші – https://dobro.ua/campaign/bizhu_shchob_dopomogti/ , і вони будуть офіційно висвітлені на сайті. Тому я і взявся за цю справу, бо довіряю фондові!”, – підкреслює бігун.

  Каже, приємно, що одразу із перших хвилин його почали підтримувати. Це дійсно свідчить про те, що він робить правильну справу і люди готові допомагати.

 • Також читайте про те, що Франківець переміг на чемпіонаті України зі спортивної ходьби, а після – освідчився коханій

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!