Прикарпатський університет отримав кубок голови Національного банку

 • Нещодавно відбувся  II Всеукраїнський студентський чемпіонат «Монетарна політика: виклик Національного банку України університетам» (NBU University Challenge 2020). 

  Про це повідомляє пресслужба Прикарпатського національного університету.

  “Команда студентів економічного факультету магістранти Віталій Крамар, Марія Вацеба та Наталія Романів разом із науковим керівником, кандидатом економічних наук, доцентом кафедри економічної кібернетики економічного факультету Андрієм Пільком  перемогли 35 команд з 27 закладів вищої освіти України”, – йдеться в дописі.

  У роботі необхідно було обґрунтовано відповісти на ключове питання конкурсу: “Яким має бути рішення Правління НБУ щодо облікової ставки і чому?”.

  «Нашою рекомендацією було залишити рівень облікової ставки на теперішньому стані. Тобто не збільшувати, і не зменшувати. Також, за умовами конкурсу, ми мали надати аргументовану відповідь чому і за яких умов саме так вважаємо. Ми бачили високий рівень підготовки інших команд з інших університетів і для нас це було певним викликом. Надзвичайно приємно, що так високо оцінили рівень нашої підготовки і працівники Нацбанку взяли до уваги наші рекомендації», – поділилася враженнями Наталія Романів.

 • Науковий керівник, кандидат економічних наук, доцент кафедри економічної кібернетики економічного факультету Андрій Пілько під час зустрічі з ректором розповів, що до такого рівня чемпіонату студенти готувалися кілька місяців. Всі консультації, обмін інформацією та власними думками за умов карантину відбувалися в режимі онлайн. 

  До слова, Прикарпатський університет став лідером серед закладів вищої освіти Івано-Франківщини

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!