Прикарпатці вшанували пам’ять Степана Бандери на його батьківщині (фото)

 • Сьогодні у День народження Провідника українських націоналістів Степана Бандери на його батьківщині у селі Старий Угринів, що на Калущині, відбулися урочистості.

  Про це інформують в ІФ ОДА.

  «Маю за честь у 113-у річницю від Дня народження великого і славного українця Степана Андрійовича Бандери привітати усіх вас на його рідній землі, – звернувся до присутніх Богдан Футерко. – Символічно, що сьогодні ми не лише вітаємо один одного із настанням Нового року, а й вшановуємо світлу пам’ять відомого борця за волю України й теоретика національно-визвольного руху Степана Бандери. Його пророчі слова «Самостійну державу може здобути собі український народ тільки власною боротьбою і трудом», – актуальні й сьогодні», – відзначив заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Футерко.

  Варто додати, що цьогоріч ми відзначили 30-у річницю відновлення незалежності України. З цієї нагоди тут, на території Історико-меморіального музею Степана Бандери, урочисто підняли у небесну вись найбільший прапор в області. Висота флагштоку сягає 50 метрів, розмір полотна 8 на 12 метрів.

  «Вшановуючи світлу пам’ять про Степана Бандеру, водночас маємо пам’ятати і про страчених борців за волю України, – зазначив Богдан Футерко. – Десятки наших славних земляків поклали своє життя, захищаючи територіальну цілісність держави на Донбасі. Тому, пам’ятаючи слова Бандери, ми маємо бути готові до протистояння російської агресії, мусимо єднатися довкола української ідеї. Бо лише в єдності – наша сила», – додав посадовець.

  Опісля учасники заходу поклали квіти до пам’ятника Степана Бандери.

  Читайте також: на Прикарпатті понад сотня вулиць названа на честь Степана Бандери

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!