Прикарпатці вже обміняли на енергоощадні близько 830 тисяч ламп розжарювання

 • Обмін ламп розжарювання все ще триває.

  Прикарпатці цьогоріч обміняли на енергоощадні близько 830 тисяч ламп розжарювання.

  Про це на своїй сторінці повідомила голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук, передає “Галицький кореспондент“.

  В Україні триває реалізація проєкту з обміну ламп розжарювання, мета якого – забезпечити заміну побутових ламп на світлодіодні для економії споживання електроенергії та зменшення навантаження на енергетичну систему України, що постраждала через ракетні атаки РФ.

  Обміняти лампи можуть пересічні мешканці та юридичні особи у відділеннях “Укрпошти” або за попередньою заявкою у додатку “Дія”.

  Замінити лампи розжарювання на нові світлодіодні зможуть також заклади соціального захисту, театри, музеї й бібліотеки, спорткомплекси, суб’єкти надання послуг з управління багатоквартирним будинком, ОСББ на таких умовах:

  • по 3 лампи на 10 м² приміщень закладів соцзахисту населення, читальних залів, книгосховищ та архівосховищ бібліотек і архівів, закладів культури, житлового фонду управителя багатоквартирного будинку, ОСББ;
  • по 2 лампи на 10 м² для місць загального користування закладів соцзахисту населення, фізичної культури і спорту, управителя багатоквартирного будинку, ОСББ.

  Попередньо необхідно відправити запит про потребу через портал Дія. Після подання заявки протягом тижня представники “Укрпошти” мають перетелефонувати й надати інформацію, де та як обміняти лампи.

  До теми: Прикарпатські електромережі готові до зими на 90%

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!