Прикарпатців попереджають про небезпечні йогурти з Італії

 • До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надійшли інформаційні повідомлення щодо  вилучення йогуртів з Італії (виробник: Granarolo SpA. Vernate (MI)), що містять камедь ріжкового дерева.

  Як пише інформаційне видання “Вікна”, якщо оператор ринку вважає або має підстави вважати, що харчові продукти, які він ввіз (переслав) на  територію України не відповідають вимогам безпечності, він негайно вилучає ці харчові продукти з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформує про виявлену невідповідність компетентний орган.

  Якщо такі харчові продукти могли потенційно потрапити до споживача, оператор ринку інформує споживачів про причини їх вилучення та в разі потреби відкликає харчові продукти, якщо застосування інших заходів є недостатнім для досягнення прийнятного рівня захисту здоров’я споживачів.

  У разі виявлення даної продукції в обігу споживачів просять негайно повідомити Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392.

  Довідково: етиленоксид (окис етилену) – органічна, хімічна речовина, отрута для теплокровних тварин і людини, має канцерогенну, мутагенну, подразнюючу і наркотичну дію. Прояви такого отруєння: сильний головний біль, задишка, нудота і блювота.

 • Читайте також: у ресторані на Прикарпатті отруїлись діти

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!