Прикарпатців попереджають про небезпечні кружки зі Швеції

 • Мешканців Івано-Франківської області попереджають про небезпечні кружки зі Швеції.

  До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів RASFF від 28 грудня 2021 року щодо несанкціонованого використання лігноцелюлози у кружках, що експортувалися зі Швеції, пише “Галицький кореспондент“.

  Постачальник: Espresso Gear.Billdal до України. Отримувач: ТОВ “Бюро Вин”, вулиця Мечнікова, 9, місто Київ, 01021.

  Держпродспоживслужба Івано-Франківщини попереджає операторів ринку, які використовують вищезазначену продукцію, про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області або звертатись до територіальних управлінь. Це передбачено частиною 3 статті 20 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”.

  Довідково: основним компонентом практично всієї біомаси – відходів деревообробної промисловості й не деревних рослин, зокрема трави, є лігноцелюлоза. Це природний еквівалент армованого бетону. Складається з міцних кристалічних волокон целюлози, скріплених лігніном і геміцелюлозою, які діють як клей.

  Кружка – досить висока порожниста посудина з різноманітних матеріалів, розміром більше склянки, призначена для вживання гарячих або холодних напоїв.

 • Читайте також: прикарпатців попереджають про небезпечну курятину з Польщі

  Алергія та отруєння: прикарпатців попереджають про небезпечну дитячу іграшку

  На зображенні може бути: чашка для кави та текст «RASFF Rapid Alert System for Food and Feed»

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!