Прикарпатців вкотре закликали не палити суху траву

 • Нещодавно прикарпатські рятувальники з журналістами та представниками муніципальної інспекції провели рейд-оповіщення з метою недопущення пожеж в екосистемах краю.

  Про це повідомляє головне управління ДСНС в Івано-Франківській області.

  “З початку року на території Прикарпаття виникло 559 пожеж в екосистемах. Вогонь охопив 104.8 га. територій. Переважна їх більшість трапляється через легковажність громадян, котрі попри чисельні застереження рятувальників продовжують наводити лад на своїх земельних ділянках та прилеглих територіях, шляхом випалювання сухостою”, – йдеться в дописі.

  До ліквідації таких пожеж залучається великий людський та матеріальний ресурс.

  Тому з метою запобігання виникнення пожеж в екосистемах краю, рятувальники спільно з представниками ЗМІ та муніципальної інспекції ”Добродій”, провели профілактичний рейд на території Івано-Франківської ОТГ.

  Під час рейду, з громадянами проводилися профілактичні бесіди, а також вручалися листівки застережливого характеру. Також рятувальники за допомогою спецавтотранспорту та гучномовців, сповістили населення про заборону випалювання сухої трави та сміття та нагадали, що закон забороняє випалювання сухої рослинності.

  За порушення закону передбачений штраф до 153 тис. грн. За підпал з тяжкими наслідками для природи може загрожувати п’ять років в’язниці.

  До слова, на Франківщині горіли житловий будинок, автомобіль та сміття

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!