Прикарпатців закликають долучитися до благодійної акції «Серце до серця»

 • В усіх регіонах України у період з 1 квітня по 30 вересня 2021 року проходитиме 16-а Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята!». Акція відбуватиметься шістнадцятий рік поспіль і за цей час встигла набути загальнонаціональної підтримки. Ініціатором проведення акції є Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця».

  За 15 років діяльності фонду спільними зусиллями зібрали 42 786 419,30 грн, за ці кошти придбали медичне обладнання та передали в безкоштовне користування до територіальних медичних об’єднань кожної області України. Цього року акція проходитиме в адаптивному режимі з урахуванням карантинних обмежень, пов’язаних з коронавірусною інфекцією.

  Кошти будуть зібрані з метою придбання неотологічного медичного обладнання у дитячі відділення лікарень та пологові будинки України.

  До проведення акції організатори акції запрошують долучитися зацікавлені організації, підприємства, установи різних форм власності, небайдужих громадян.

  Надзвичайно важливою є підтримка й допомога у проведенні цього суспільно-важливого проєкту. Всі кошти, зібрані під час акції, мають бути перераховані у повній сумі на рахунок фонду через відділення будь-якого банку України.

 • Детальніша інформація – на сайті акції

  Читайте також: На Прикарпатті створили “Банк одягу” для допомоги літнім людям

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!