Прикарпатців запрошують відвідати цілюще джерело й відшукати цвіт папороті

 • Прикарпатців запрошують відвідати цілюще джерело “Іванову криничку” та разом відшукати магічну квітку – цвіт папороті просто лісового неба.

  Про це йдеться на сторінці Кутського лісового господарства, пише “Галицький кореспондент“.

  Згідно з інформацією, працівники ДП “Кутське ЛГ” разом із професором Національного лісотехнічного університету України Мирославою Сорокою та членами шкільного лісництва виявили вид цієї папороті на території Косівського лісництва в кварталі №11.

  “За легендою, один раз на рік, в ніч на Івана Купала, розквітає папороть, випускаючи один-єдиний бутон. Він цвіте лиш одну мить, надаючи щасливчику, який його побачив, неймовірну силу. Володар заповітної квітки розумітиме мову будь-якого створіння, зможе бачити заховані скарби, матиме чудодійні можливості. Тому папороть здавна вважається містичною рослиною і привертає мисливців за примарним багатством”, – йдеться в повідомленні.

  Справа в тому, що папороть, при всіх її незаперечних перевагах, узагалі не цвіте. Спороносні листки цієї папороті виділяють особливу ефірну олію, що може випромінювати слабке світло, яке за повір’ям йде від квітки.

  “Відвідайте місце, яке точно може відродити у вашому серці живлюще джерело народної пам’яті”, – дадають на сторінці.

  Нагадаємо, франківців запрошують на вечірку до дня Івана Купала

 • На зображенні може бути: текст «© HUCULIA.INFO A»

  Можливо, це великий план рослина та природа

  На зображенні може бути: карта

  На зображенні може бути: карта, на відкритому повітрі та текст

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!