Прикарпатцям розповіли, як працюватимуть центри вакцинації на свята

 • Напередодні Різдвяних свят в Івано-Франківській обласній державній адміністрації провели брифінг про стан вакцинальної кампанії та графік роботи центрів вакцинації.

  Микола Стовбан, головний координатор з вакцинації в Івано-Франківській області зазначив, що майже 800 тисяч щеплень уже здійснили на Прикарпатті. 

  “Хочу повідомити, що центри та пункти вакцинації 7 січня вихідні, 8 січня не працюватимуть центри масової вакцинації, а пункти щеплення будуть працювати у звичному режимі на вашу вимогу. Тобто, ви можете звернутись до свого сімейного лікаря і отримати дозу вакцини”, – зазначив Микола Стовбан.

  В Україні дозволили вже і бустерну дозу для трьох категорій людей: медики, люди, які працюють в закладах інтернатного типу і ті, які старші 60 років.

  “Незалежно від того, якою вакциною вони отримали перші дві дози, літні люди можуть отримати бустерну дозу щонайменше через 6 місяців після другої дози”, – каже Стовбан.

  Для бустерної дози перевагу потрібно надавати таким вакцинам як Moderna та Pfizer. Для того, аби її отримати люди віком 60+ можуть записатись у будь-який пункт чи центр вакцинації за єдиної умови, що з часу введення другої дози минуло пів року.

  Додаткову дозу вакцини після повного курсу вакцинації,за словами Стовбана, можна отримати тільки тим, у кого проблеми з імунітетом через 28 днів.

  “Таку людину має скерувати сімейний лікар, просто так людина не може прийти і її отримати. Має бути зафіксована патологія. Додатковою дозою провакцинували уже 115 осіб”, – каже Микола Стовбан.

  До теми: за минулу добу COVID-19 підтвердили у 290 прикарпатців

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!