Прикарпаття отримало партію гуманітарної допомоги для переселенців

 • У соціальні та медичні заклади Івано-Франківщини надійшла гуманітарна допомога для підтримки внутрішньо переміщених осіб, яку надали міжнародні партнери у рамках Всесвітньої продовольчої програми при ООН.

  Про це повідомляють в Івано-Франківській обласній військовій адміністрації.

  Заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко зазначила, що задля забезпечення потреб людей ОВА отримала харчові продукти – консервоване м’ясо, олію, цукор, борошно, сіль та рис. Саме ця допомога буде передана закладам охорони здоров’я області, в яких надається медична допомога ВПО, а також соціальним закладам області, де перебувають переселенці.

  «Завдяки співпраці з іноземними партнерами, волонтерськими організаціями заклади соціальної та медичної сфери Івано-Франківщини будуть забезпечені усім необхідним для задоволення потреб внутрішньо переміщених людей. Висловлюємо щирі слова вдячності благодійним організаціям, які допомагають переселенцям у нелегкий час. Щиро вдячні за таку потрібну допомогу», – наголосила Людмила Сірко.

  Читайте також: На замінованих полях та під обстрілами: як прикарпатські енергетики відновлюють електропостачання на півдні України

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!