Прикарпаття – серед областей, які втрачають показники “червоної” зони

 • 5 областей та Київ уже втратили усі показники “червоної” зони епіднебезпеки, ще вісім областей почали втрачати показники “червоної” зони.

  Станом на 2 грудня в “червоній” зоні епіднебезпеки перебувають столиця та 18 областей, пише “Українська правда”.

  Водночас Луганська, Львівська, Одеська, Рівненська та Херсонська області уже три дні поспіль не мають перевищених показників ні коефіцієнта виявлених нових випадків, ні рівня госпіталізацій, ні заповненості ліжок з киснем.

  А Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Хмельницька та Черкаська – почали втрачати ознаки “червоної” зони – у них по кілька днів поспіль знижуються показники коефіцієнта виявлених нових випадків або рівня госпіталізацій.

  Станом на 2 грудня у жодному регіоні не перевищено показник завантаженості ліжок з киснем, призначених для covid-хворих.

  Наразі у “жовтій” зоні епіднебезпеки перебувають Кіровоградська, Тернопільська та Харківська області. Ще дві області – Закарпатська та Полтавська – “помаранчеві”.

  Найвищий рівень захворюваності на Covid-19 у Полтавській (770 на 100 тис. населення), Миколаївській (691) та Волинській (673) областях.

  Читайте також: За минулу добу 623 прикарпатці захворіли на COVID, 14 – померли

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!