Приревнував і застрелив: прикарпатець відсидить 12 років за вбивство

 • 14 квітня 2021 року Коломийський міськрайонний суд виніс вирок жителю Косівського району, який застрелив із обріза рушниці іншого чоловіка, приревнуваши того до колишньої дружини.

  Вбивство сталося 21 липня 2018 року в селі Кропивище Коломийського району. Обвинувачений на ґрунті ревнощів здійснив два постріли у голову та грудну клітку потерпілому з мисливської зброї, яку придбав, носив та зберігав без передбаченого законом дозволу. Два постріли з обрізу призвели до смерті потерпілого на місці.

  Переконавшись, що потерпілий не подає ознак життя, обвинувачений відтягнув його тіло з дороги в ліс, де прикрив гіллям та листям. З метою приховання слідів злочину викинув вглиб лісу вистріляні гільзи, речі потерпілого та свої мобільні телефони, а сам з місця події скрився. Втім, згодом тіло знайшли – за допомогою службового собаки.

  Обвинувачений в судовому засіданні свою вину у вчиненні інкримінованих злочинів не визнав, давати показання відмовився згідно положень ст. 63 Конституції України.

  Під час слідства стало відомо, що перед вбивством він нацарапав на будинку колишньої дружини фразу “Я на сході на стороні москалів узнаю, що скимось приїду жиєш, уб’ю я чирис теби біди наробив бирижи мині дітей за 5, 10 рік увидимосі прощай який заради дітий я тибе пожалів вбити”. Втім, інформація про те, що він був учасником АТО або збройних формувань проросійських бойовиків, не підтвердилась.

 • Вироком суду його визнано винним та призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 12 років. Крім того, стягнули на користь потерпілої (дочки вбитого) матеріальну шкоду в розмірі 107 535 гривень та 85 000 гривень моральної шкоди.

  Читайте також: Шукали з собаками: в Коломиї біля кладовища знайшли тіло жінки

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!