Приїхали проконтролювати: мешканці Рожнятівщини вийшли на протест під стіни ОДА (ФОТО)

 • Сьогодні, 25 вересня, під стінами адмінбудинку Івано-Франківська зібрались протестувальники, які перекривали дорогу у Креховичах 22 вересня.

  Нагадаємо, люди вимагають відремонтувати дорогу від села Зелений Яр до села Красне – відтинок дороги “Калуш – Осмолода”, а також напрямок “Креховичі – Дзвиняч”, що йде через село Рівня.

  Прикарпатець Василь Томич пояснює, що вони приїхали проконтролювати, чи виконують чиновники обіцянку виділити кошти на ремонт дороги.

  «Ми робили акцію перекриття дороги. До нас приїхало багато представників влади. Тому домовилися, що сьогодні на сесії буде це питання розглядатися у позитивному для нас аспекті. Довіряй, але перевіряй! Ми не бачили, чи наше питання у порядку денному. Тому ми приїхали. Я відчуваю, що наше питання зрушилося з мертвої точки», – каже мешканець.

  Сільський голова села Рівня Наталія Шевчук зазначає, що на тій дорозі неможливо проїхати, навіть узбіччям. Раніше там уже почали ремонт, однак не завершили.

  «Ми вимагаємо, щоб нам виділили кошти на ремонт дороги. Інші напрямки у нас також не ремонтуються. Ми й про це хочемо сказати. «Швидка» до наших хворих людей не може ніяк доїхати. Частину відремонтували, а далі – залишили», – каже жінка.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!