Призвуть 415 юнаків: на Івано-Франківщині розпочався осінній призов

 • 2 жовтня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Василя Івасика, відбулося засідання обласної призовної комісії. Призовні комісії всіх рівнів працюватимуть з 1 жовтня по 31 грудня 2020 року. Відправки команд молодого поповнення розпочнуться у першій декаді жовтня 2020 року.

  Військовий комісар обласного військового комісаріату полковник Володимир Ярмошук ознайомив членів комісії з проблемними питаннями та шляхами їх вирішення, акцентувавши на дотриманні заходів карантину.

  Призовники, військові та медики, інші виконавці заходів призову, забезпечені необхідними засобами індивідуального захисту та працюють із дотриманням зазначених норм.

  Члени комісії обговорили організаційні питання осіннього призову 2020 року на строкову військову службу. На підставі аналізу результатів проведених військкоматами, органами влади та місцевого самоврядування, впродовж вересня підготовчих заходів, пов’язаних з попереднім медичним оглядом, обстеженням, лікуванням та вивченням призовників прийняли рішення на черговому засідання обласної призовної комісії заслухати звіт голів Косівської, Снятинської, Городенківської та Рожнятівської  районних призовних комісій і відповідних військових комісарів про виконання заходів  призову.

  Голова комісії зауважив, що плани призову на строкову військову службу областю завжди виконувались та наголосив, що призовники не будуть залучатися до виконання завдань в зоні проведення ООС, а призов громадян України віком 18-19 років проводитиметься за їхнім бажанням (за письмовою заявою).

  Василь Івасик також погодив закріплення членів обласної призовної комісії за районами, містами області для здійснення контролю за перебігом призову і надання допомоги районним (міським) військовим комісаріатам у їх роботі.

  Попередньо намітили провести урочисті проводи призовників з обласного збірного пункту 8 жовтня 2020 року.

  З Івано-Франківської області для проходження строкової військової служби весною 2020 року направлять 415 призовників, з них:

 • у Збройні сили України –240 чол.;

  у інші військові формування України – 175 чол., в тому числі:
  – Національну гвардію України – 145 чол.;
  – Державну прикордонну службу України – 10 чол.;
  – Державну спеціальну службу транспорту –20 чол.

  З метою накопичення підготовленого військово-навченого ресурсу, відправлення молодого поповнення для комплектування ЗС України здійснюється виключно через навчальні центри для отримання ними дефіцитних військово-облікових спеціальностей.

  Традиційно, призовники призвані з області, будуть направленні для здобуття військової спеціальності на 2-3 місяці в навчальні центри, після чого будуть розподілені у військові частини для подальшого проходження військової служби.

  До теми: Випускники кафедри військової підготовки ПНУ склали Присягу на вірність українському народові

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!