П’яний прикарпатець жорстоко побив дружину та загасив об неї сигарету

Тисменицький районний суд виніс вирок прикарпатцеві, який жорстоко побив свою дружину.

15 травня 2016 року мешканець села Липівка побачив фотографію своєї дружини з якимись хлопцями. Він розізлився, випив спиртного та пішов її шукати, знайшовши у лісі неподалік села – жінка саме поверталась від бабусі. Запідозривши дружину в подружній зраді, чоловік вдарив її кулаком в голову, від чого та впала на землю.

Нападник продовжив бити її ногами по всьому тілу, нанісши 15 ударів. Поки вона лежала обличчям до землі, злочинець загасив об спину дружини свою сигарету. Потім вони разом пішли додому. Дорогою чоловік знайшов дерев’яну різку та, продовжуючи злочинні дії, кілька разів вдарив дружину по ногах. Вона від болю присіла на землю, і в цей момент він ще раз вдарив дружину кулаком в обличчя. Побита жінка впала в калюжу.

Після цього потерпіла звернулась до правоохоронців, які й затримали нападника. Згодом, під час суду, який з незрозумілих причин тягнувся понад півтора роки, зловмисник визнав свою вину та сказав, що “розізлився на дружину і трохи її побив”, а деталей не пам’ятає.

Згідно висновку судмедексперта, у потерпілої виявлено тілесні ушкодження у вигляді синців на голові (у правій та лівій орбітальних ділянках, у правій завушній ділянці, в ділянці верхньої губи), синців на тулубі (в проекції клубових кісток), синців на кінцівках (в ділянках правого плеча, правого ліктьового суглоба та правої китиці, в ділянках лівого плеча, правого стегна, правого колінного суглоба та правої гомілки, в ділянках лівого стегна та лівої гомілки); опіку ІІ-го ступеню на грудній клітці праворуч, які відносяться до легких тілесних ушкоджень.

Стало відомо, що обвинувачений має базову середню освіту, раніше не судимий. Під час суду потерпіла не наполягала на суворому покаранні свого чоловіка, але просила його покарати згідно закону. А злочинець попросив звільнити його від покарання згідно закону “Про амністію”, бо він має на утриманні малолітню дитину від першого шлюбу.

19 листопада 2018 року Тисменицький районний суд виніс вирок у цій справі. Нападнику призначили покарання у вигляді 200 годин громадських робіт. Але згідно вищезгаданого закону суддя звільнив зловмисника від цього покарання, відпустивши у залі суду. Згодом дружина з ним розлучилась.

Читайте також: У Франківську винесли вирок атовцю, який під час сварки підірвав гранату

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!