Раніше підтримав Україну: Тілль Ліндеманн з Rаmmstеin випустив кліп, знятий з росіянами у Москві

 • Лідер німецького гурту Rаmmstеin Тілль Ліндеманн раніше публічно говорив про Україну та навіть допомагав біженцям. А тепер артист випустив кліп з росіянами, знятий у Москві.

  Протягом останнього року Ліндеманн неодноразово підіймав український прапор на своїх концертах. А на початку повномасштабного вторгнення гурт Rammstein скасував концерти в Росії, передає “24 Шоубіз”.

  Днями соліст німецького гурту опублікував кліп з росіянами. Ліндеманн залучив до створення відеороботи російську актрису Аглаю Тарасову, з якою влаштував екранну любов та пристрасні поцілунки.

  Над створенням кліпу працювала російська акторка та режисерка Ганна Цуканова-Котт. Їхні імена можна знайти в описі кліпу на ютубі. Зазначимо, що кліп знімався два роки тому, ще до повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Головна локація – арена Великого Московського цирку. Всі локації теж відзняти в Москві за активної участі росіян.

  Дві росіянки, які знялися у ролику гурту Rаmmstеin, зараз живуть в Росії та просувають російську культуру. Вони мовчать про війну в Україні, але хизуються кліпом з Ліндеманном.

  Два роки кліп, який знімався в Москві з росіянами, залишався неопублікованим. Що спонукало лідера рок-гурту показати його зараз, попри війну в Україні – невідомо.

  До теми: “Без рожевої панами”: Kalush Orchestra проведе міні тур без Олега Псюка

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!