Реформи і співпраця: голова ОДА Олег Гончарук відзвітував перед обласною радою

 • Сьогодні, 1 березня, в Івано-Франківську триває друге пленарне засідання 27-ї сесії обласної ради.

  Після заяв і звернень депутати заслухали звіт голови ОДА Олега Гончарука щодо виконання делегованих йому повноважень  у 2018-му році.

  “Івано-Франківщина є яскравим прикладом якісної співпраці законодавчої та виконавчої гілок влади. Активно впроваджуються реформи, і це помітно для всіх. Однією з найуспішніших є децентралізація – маємо вже 30 громад, які розвиваються, покращують свою інфраструктуру. А одним із найбільш болючих питань залишаються дороги – хоча і тут є добрі зрушення”, – сказав Олег Гончарук.

  Він додав, що ремонт доріг і відновлення мостів залишаться пріоритетним завданням облдержадміністрації в 2019-му році, адже це вкрай важливо для розвитку туризму, економіки та інших галузей.

  “Впродовж останніх двох років область займає провідні позиції з нарощення випуску промислової продукції. Індекс промислової продукції за 2018 рік склав 111% – і це друге місце серед регіонів України. Наші підприємства справді потужно працюють”, – додав голова ОДА.

  З повним текстом звіту можна ознайомитись за цим посиланням.

  Депутатка Ольга Галабала запитала в Олега Гончарука, як він планує боротись з забрудненням річок, повітря і вирубкою лісів, адже ці проблеми серйозно загрожують Прикарпаттю. Голова ОДА на це відповів, що цього року планується завершити будівництво очисних споруд в Яремче вартістю 140 мільйонів гривень, викиди на Бурштинській ТЕС будуть скорочуватись, а незаконна вирубка лісів – суворо каратись.

  Депутат Святослав Никорович запитав, коли буде відремонтована дорога через Богородчани, яка з’єднує їх і весь район з Івано-Франківськом. Гончарук на це сказав, що проект ремонту цієї дороги вже в розробці, і необхідна сума буде виділена.

  Читайте також: Прикарпатські депутати закликали покарати корупціонерів в оборонній сфері

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!