Регулятор схвалив впровадження річного тарифу на газ із 1 травня

 • Нацкомісія з тарифів (НКРЕКП) схвалила постанову, якою пропонують запровадити річний тариф для постачальників із 1 травня 2021 року по 30 квітня 2022 року.

  Після схвалення НКРЕКП “запрошує зацікавлені органи державної влади, фізичних та юридичних осіб, їх об’єднання та інших зацікавлених осіб взяти участь в обговоренні цього проєкту рішення та надати можливі зауваження і пропозиції до нього”, – зазначається на сайті, пише “Економічна правда”.

  Також регулятор вказує, що усі постачальники, що надаватимуть послуги побутовим споживачам, зобов’язані до 25 квітня повідомити усіх споживачів щодо річної ціни на газ, а також опублікувати її на своїх вебсайтах.

  “Водночас постачальники природного газу матимуть можливість пропонувати інші пропозиції для споживання побутовим споживачам, що підвищить можливості для розвитку конкуренції на роздрібному ринку природного газу”, – додали у Комісії.

  Нагадаємо: Річна ціна на газ для населення може почати діяти з 1 травня поточного року і діятиме по 30 квітня наступного року.

  Прем’єр Денис Шмигаль заявив, що вже у другому кварталі цього року постачальники мають представити річні продукти.

  Фіксована річна ціна на газ для населення від газопостачальних компаній почне працювати з 1 квітня, коли втратить силу встановлена державою “стеля” у 6,99 грн за кубометр.

  Заступник голови Офісу президента Юлія Свириденко заявила, що фіксована ціна на газ для населення в 6,99 грн за кубомер діятиме до кінця березня цього року.

  До теми: Понад 800 мільйонів гривень боргують прикарпатці за доставку газу

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!