Російські діти вчаться стріляти біля кордону з Норвегією – ЗМІ

 • Росіяни вчать дітей стріляти та плести маскувальні сітки.

  У селищі Печенега Мурманської області РФ, за сім кілометрів від норвезького кордону російські діти тренуються стріляти з автоматів та плести маскувальні сітки. Про це пише норвезьке медіа NRK, передає Главком.

  Зокрема, редактор Barents Observer (норвезька інтернет-газета) Томас Нільсен опублікував  кілька фотографій про роботу з дітьми та молоддю в російському селищі Печенега, що межує з норвезьким муніципалітетом Сьор-Варангера. На них діти проходять навчання зі зброєю – справжніми автоматами Калашникова та муляжами зброї. Також є фотографія дівчинки, яка плете маскувальну сітку.

  Зображення

  Незалежна організація з перевірки фактів Faktisk перевірила їх. Зображення є скріншотами з відео та фотографій, розміщених російською військово-патріотичною молодіжною організацією «Юнармія».

  «Я подумав, що було б добре опублікувати деякі фотографії і показати їх людям. Тому що я не думаю, що я єдиний, хто здивований… Це абсолютно нове повсякденне життя, яке прийшло прямо до нас. Для тієї частини Норвегії, яка межує з Росією, це жорстоко», – прокоментував побачене Нільсен.

  Редактор Barents Observer зазначив, що навчання молоді РФ проводить на території, яку з Норвегії «можна побачити в бінокль». Він також додав, що багато людей в Норвегії «не усвідомлюють серйозності змін, які переживає російське суспільство».

 • «Ми не говоримо про дітей на стрільбищі в Тіволі Гарденс (парк розваг у Копенгагені – ред.), які стріляють з пневматичних гвинтівок. Це тренування професійних, дорослих солдатів, які вчать дітей ходити в строю», – наголосив Нільсен.

  Мер прикордонного муніципалітету Сьор-Варангер Магнус Меланд вважає, що договір про дружбу між Сьор-Варангер і Печенгою тепер має бути скасований. Він наголосив, що бачити кадри тренувань дітей «абсолютно сюрреалістично».

  До теми: Втрати Росії у війні перевищили 400 тисяч солдатів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!