Росія намагається впливати на вибори в Молдові

 • Голова Служби інформації та безпеки Республіки Молдова (SIS) Александру Мустяце заявив, що має докази, які підтверджують вплив Російської Федерації на недільні вибори в Молдові.

  Про це повідомили DW пише УНН.

  “Це відбувається кількома методами, пов’язаними з незаконним фінансуванням виборчої кампанії, купівлею голосів і корупцією кандидатів, а також через кампанії з дезінформації”, – сказав глава SIS.

  У неділю, 5 листопада, в Республіці Молдова відбудуться загальні місцеві вибори. За даними SIS Росія інвестує в партії, ЗМІ та лоялістів з усіх сегментів політичного спектру.

  У зв’язку з цим Мустяце попросив Комісію з надзвичайних ситуацій негайно закрити шість телевізійних станцій і 31 новинний портал, причетних до інформаційних атак проти Молдови.

  24 жовтня служба розвідки і безпеки Молдови (SIS) звернулася з проханням про блокування 22 російських сайтів, які пов’язані з дезінформацією та впливом на інформаційний простір.

  Також ще в минулому році в Молдові призупинили дію ліцензій ще шести телеканалів, які виправдовували війну Росії проти України.

  Читайте також: До стеження за кортежем Дуди може бути причетна Росія, – слідчі Польщі

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!