Росіяни провалюють паспортизацію на окупованих територіях перед виборами

 • Незважаючи на прямий тиск і репресії, рівень паспортизації залишається незадовільним.

  Окупанти на ТОТ стикаються з протидією людей, які відмовляються приймати паспорти, що впливає на плани проведення “президентських виборів”. 

  Окупанти у своїх звітах говорять про незадовільний рівень підготовки до так званих виборів президента РФ, в тому числі й через провал примусової паспортизації. Про це під час пресконференції розповів представник ГУР України Андрій Юсов, передає УНН.

  “Останні закриті звіти, які передають російські силовики на окупованих територіях в центр, показують незадовільний стан підготовки, невиконання тих завдань, які кремлівський режим ставить перед окупаційними адміністраціями в контексті підготовки до цього фарсу, який вони називають президентські вибори”,– сказав Юсов.

  За його словами, мова йде про провал паспортизації.

  “Попри те, що під російську паспортизації буквально заганяють різноманітними інструментами: прямим тиском, прямими репресіями через неможливість влаштуватися на робота та отримати різноманітні довідки, оформити майно. Рівень паспортизації залишається незадовільним на всіх тимчасово окупованих територіях”, – додає Юсов.

 • Він наголосив, що рівень паспортизації також незадовільний і на території ОРДЛО, яка довший період знаходиться під окупацією.

  Юсов зазначив, що кремль незадоволений цими результатами й проводить часткову ротацію та звільнення з посад людей, які відповідають за ці процеси.

  Також читайте: На тимчасово окупованих територіях ворог розбудовує мережу “будинків молоді”, де промиває мізки українським підліткам

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!