Росіяни робитимуть усе, щоб до Нового року залишити українців без світла, – Шмигаль

 • Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду, передає УНН.

  «Російські терористи робитимуть усе, аби до Нового року залишити українців без світла. Для них важливо, аби Різдво та Новий рік в Україні пройшли в темряві. Тому маємо готуватися до нових атак», – розповів Шмигаль.

  Він зазначив, що в умовах, коли енергосистема зазнає ударів ледь не щодня, давати будь-які прогнози щодо відновлення стабільного енергопостачання просто неможливо.

  «Місцева влада так само не повинна створювати завищених очікувань. Адже паралельно з атакою проти нашої енергетики Росія проводить інформаційно-психологічні операції, аби посіяти паніку та зневіру. Тому ми говоримо людям правду про те, що ситуація складна; про те, що світло може бути всього по декілька годин на день; про те, що стан справ в енергосистемі може як покращитися, так і погіршитися залежно від інтенсивності та масованості нових атак росіян», – сказав Шмигаль.

  В Україні зберігається значний дефіцит потужності в енергосистемі. У Києві забезпечується менше половини потреби споживання, у пріоритеті – живлення критичної інфраструктури. Сьогодні очікується включення обладнання, яке дозволить заживити більше споживачів.

  Читайте також: Росія отримала нову партію іранських дронів, — розвідка

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!