Росіяни вночі знову обстріляли ЗАЕС

 • Сьогодні, 21 вересня, о 1:13 в результаті чергового обстрілу росіянами Запорізької АЕС, пошкодилось обладнання зв’язку енергоблока №6 з відкритим розподільчим пристроєм. 

  Унаслідок атаки відключились блоковий трансформатор і трансформатори власних потреб енергоблока, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на сторінку “Енергоатому”

  Через втрату живлення відбувся аварійний запуск двох дизель-генераторів систем безпеки для забезпечення роботи насосів охолодження палива.

  О 02:00 персонал ЗАЕС знайшов можливість і налагодив живлення власних потреб енергоблока №6 від системи шин інших енергоблоків станції. Дизель-генератори 6-го енергоблоку були вимкнені і переведені в режим чергування.

  “Рашисти продовжують вчиняти акти ядерного тероризму на атомних станціях України. Їх не зупиняє навіть присутність на майданчику Запорізької АЕС інспекторів МАГАТЕ. Від цієї організації ми в черговий раз очікуємо більш рішучих дій щодо припинення агресивних дій Росії проти цивільних ядерних об‘єктів України, допомоги в деокупації ЗАЕС і встановлення зони ядерної та фізичної безпеки навколо атомних електростанцій України!”, – наголошують в повідомленні.

  До теми: МАГАТЕ підтвердило обстріли ЗАЕС, але не вказало, хто їх здійснює

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!