Розпилили газ та заварили ворота: як Моспархат не впускав вірян ПЦУ у франківський храм

 • Відбулась історична подія. Сьогодні у храмі на вулиці Довженка, що в Івано-Франківську, відбулася перша служба Православної Церкви України – провели молебень за перемогу України.

  Як повідомив міський голова Руслан Марцінків, це був останній храм в Івано-Франківську, який належав до УПЦ Московського патріархату.

  На сьогодні цей храм є власністю громади Православної церкви України. Громада офіційно зареєстрована і має право власності на ці приміщення. Раніше певні люди пробували захопити цей храм, але тепер всі правові документи дають право на служіння тут Православній церкві України.

  На жаль, сьогодні зустріли спротив, стояли люди на вході та не пускали священнослужителів ПЦУ в приміщення, у храмі розпилили газ. А напередодні невідомі заварили ворота до храму. Проте священники ПЦУ потрапили всередину і провели молебень.

  “Помітно, що поменшало ікон. Тому від імені нашої громади подарував ікону Божої Матері Станиславівської, яка є символом сьогоднішньої перемоги. Нехай вона оберігає наше місто, цей храм та цілу Україну. Ми довго йшли до цієї події та показали сьогодні гарний приклад для всієї країни. Ми перші повністю очистилися від Московського патріархату”, – сказав мер.

  Марцінків подякував отцям, багаточисельній громаді, яка прийшла сьогодні відстояти українську церкву і долучитися до молитви.

  “І бажаю, щоб уся наша незалежна держава, за яку проливали кров наші хлопці і дівчата, була очищена від Московського патріархату. Віримо в українську перемогу над Москвою якнайшвидше!”, – наголосив очільник міста.

  Нагадаємо, сьогодні віряни Православної Церкви України прийшли на молитву до храму, що знаходиться в Івано-Франківську по вулиці Довженка.

  Втім, перед початком служби, представники Московського патріархату не впускали до храму вірян ПЦУ, між ними виникла суперечка.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!