“Розумний перстень”, “Кнопка шансу” та “Молодіжний ХАБ”: у Франківську обирають найцікавіші стартапи

 • Сьогодні, 18 червня, в Івано-Франківську відбувається конкурсний відбір стартапів для реалізації за кошти міста.

  Начальник управління інвестиційної політики Ігор Попадюк розповів, що такий конкурс проводять вже вдруге в місті. Минулого року учасників було трохи більше десяти, а цьогоріч – вже 23.

  “Ми спростили правила. Зробили так, щоб більше людей взяли участь і от результат”, – сказав Попадюк.

  Загальний кошторис конкурсу – 250 тисяч гривень. Хто переможе і яка сума дістанеться йому вирішить конкурсyа комісія.

  “Ми розуміємо, що за такі кошти не реалізується “Амазон”, чи “Гугл”, але може народитися з цього цікава ідея”, – наголошує Попадюк.

  Так, цьогоріч за перемогу борються проєкти: “Сучасні смарттехнології в освітньому процесі”, “Шлях до внутрішньої гармонії”, “Портативна та незалежна система для розпізнавання класифікацій та обліку об’єктів”, “Удосконалений спосіб обсмажування та приготування кави”, “Дерматоскоп”, “Делі Сорт”, “Майстерня ідей та бізнесу”, “Креслярська студія майбутнього”, “Розумний перстень”, “Спертивне “Що?Де? Коли?”, “Смарт-аналіз”, “Станіславська миловарня”, “Студія Здравія”, “Молодіжний ХАБ”, “Flashcards for language”, “Реалізація STEM-освіти”, “Центр по дослідженню кави”, “Бізнес-школа для підлітків”, “Рятуй життя”, “20 клубів фінансової грамотності у школах”, “Кнопка шансу”, “Молодіжна дисконтна мережа” та “Розумна парасолька”.

  Наприклад, один із учасників конкурсу Василь Суп розповідає, що кожна людина носить перстень, але він має тільки дві функції: естетичну і інформаційну.

  “Наш стартап полягає у тому, щоб виготовити розумний перстень, у якому буде 12 функцій. Зокрема, ним можна буде вимірювати температуру, відстань і відкривати домофон”, – наголошує Василь Суп.

  Ще один стартап “Шлях до внутрішньої гармонії”. Так, учасники конкурсу пропонують створити місце, де будуть проводитися тренінги, для того, щоб вчити людей, зокрема дітей, жити щасливо.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!