Розвідка Британії оцінила наслідки останніх успішних атак України в Криму

 • Міноборони Британії вважає, що останні успішні атаки України призвели до загального погіршення здатності Росії захищати повітряний простір навколо Криму.

  Про це йдеться у щоденному огляді британського Міноборони про російсько-українську війну, пише “Європейська правда“.

  14 травня 2024 року українські військові завдали ударів по російських військових об’єктах, у результаті яких були знищені елементи зенітно-ракетної батареї C-400 на аеродромі Бельбек, включаючи радар і пускові установки.

  Крім того, повідомляється, що щонайменше два літаки МіГ-31БМ були знищені на землі.

  Це четвертий випадок за останній місяць, коли російська протиповітряна оборона в Криму зазнала втрат.

  Раніше Збройні сили України провели успішні дії по радіолокаційній станції “Ай-Петрі”. А також по аеродрому “Джанкой”.

  Сукупний ефект цих ударів призвів до загального погіршення здатності Росії захищати повітряний простір навколо Криму. Водночас продемонструвавши здатність України впливати на операції російської ППО, наголошують в огляді.

 • Дуже ймовірно, що це призведе до того, що Росія буде змушена розосередити повітряні засоби або ризикувати втратою більшої кількості літаків. А також передислокувати засоби ППО з інших місць.

  Зменшення покриття літаків A-50 і їх розосередження з кримських аеродромів, ймовірно, призведе до збільшення кількості льотних годин і частоти вильотів винищувачів для заповнення прогалин у покритті, що призведе до збільшення проблем з технічним обслуговуванням їхніх флотів.

  До теми: Українські зенітники збили російський Су-25 на Донеччині

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!