Розвідка Німеччини: Росія може мобілізувати ще мільйон людей

 • Росія може мобілізувати на війну проти України ще до мільйона військовослужбовців, якщо вважатиме за потрібне.

  Про це заявив глава Федеральної розвідувальної служби Німеччини Бруно Каль, пише “Європейська правда” з посиланням на DW.

  Каль нагадав, що восени 2022 року РФ вже мобілізувала близько 300 тисяч людей, частина з них ще проходить навчання, частина вже спрямована на поле бою.

  “Подальший мобілізаційний потенціал Росії – резерв до мільйона людей, якщо в Кремлі вважатимуть це за необхідне”, – сказав Каль.

  Він також вважає, що президент РФ Владімір Путін не готовий до переговорів і намагається досягти якомога більше успіхів на полі бою, щоб надалі, можливо, диктувати мир на своїх умовах.

  Каль додав, що війна у багатьох аспектах виявилася зовсім не такою, як передбачали у Москві, Києві та на Заході. За його оцінками, спочатку Росія вважала, що зможе встановити контроль над Україною невеликою кількістю “військових, скоріше символічних та демонстративних дій”.

 • Однак зробити це не вдалося, що дало українській стороні значну ситуаційну перевагу. Лише набагато пізніше російська армія змогла застосувати свою чисельну перевагу, наголосив він.

  До теми: У РФ готуються до масової мобілізації студентів вишів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!