Розворот заборонено: франківські патрульні взялись за Пасічну

 • Сьогодні, 20 червня, патрульна поліція Івано-Франківська провела брифінг з приводу встановлення знаків 3.24 “Розворот заборонено” на в’їзді у Пасічну.

  Два таких знаки нещодавно було встановлено поблизу виїзду з вулиці Целевича. За словами патрульних, водії часто розвертаються тут, що призводить до заторів та аварій.

  “Неодноразово ми звертались у міську раду, до комісії з безпеки дорожнього руху – з тим, щоб встановити на виїзді з Целевича знаки “Розворот заборонено”. Це потрібно, щоб попередити аварійні ситуації – водії тут розвертаються через дві суцільні на перехресті, що призводить до аварійності, тут стається чимало ДТП. Наша задача – не виписувати постанови, а зменшити аварійність. Дуже багато було звернень щодо потреби встановлення такого знаку. Рух тут стане кращим, ці знаки зменшать кількість заторів у Пасічній. Громадяни, звісно, зараз сприймають це як негатив”, – розповів Дмитро Міхалець, начальник патрульної поліції Івано-Франківська.

  За час брифінгу патрульні зафіксували кілька десятків водіїв, які порушили вимогу нових знаків. Їм винесли попередження.

  Дмитро Міхалець також додав, що на комісії ще давно було прийнято рішення перенести світлофор, ближче, на перехрестя Галицька-Целевича, але лише в тому разі, “коли зустрічний рух буде саме з виїзду, з прилеглої території до даної будівлі на перехресті”. У такому випадку знаки стануть неактуальними.

 • Нагадаємо, У Франківську готові до будівництва моста на Пасічній

  DSC_6328 DSC_6329 DSC_6331 DSC_6333 DSC_6335 DSC_6336 DSC_6338 DSC_6340 DSC_6344 DSC_6350DSC_6356

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!