Рятувальники та лісівники Прикарпаття обстежують екосистеми за допомогою безпілотників

 • Щоб недопустити виникнення пожеж у природних екосистемах, рятувальники Калущини разом із працівниками лісових господарств та працівниками поліції провели профілактичне обстеження з допомогою безпілотного літального апарату прилеглих до лісових насаджень територій.

  «Щорічно понад 340 мільйонів гектарів природного лісового масиву знищуються вогнем. Зараз у Європі вирують лісові пожежі. Італійські пожежники за три дні ліквідували майже 1400 займань. Вогонь для лісу дуже небезпечний, як і для життя людини», – наголошують лісівники.

  Рятувальники та лісівники нагадують громадянам про заборону спалювання залишків сухої рослинності, оскільки поширення вогню, особливо в сухих та вітряних умовах, може призвести до серйозних лісових пожеж, знищення майна та є загрозою для життя людей. Також варто пам’ятати про адміністративну й кримінальну відповідальність за порушення вимог законодавства.

  Працівники Служби порятунку закликають населення суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі у природних екосистемах!

  До теми: Лісівники Прикарпаття для єгерської бригади передали автомобіль та мотоінструменти

 •  

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!