СБУ провела антитерористичні навчання у виправній установі на Франківщині

 • Служба безпеки України провела антитерористичні тренування на території однієї з виправних установ у Галицькому районі Івано-Франківщини.

  За легендою навчань, засуджені бойовики так званої «ДНР» захопили в заручники працівника охорони, заволоділи зброєю і забарикадувалися у будівлі колонії. «Злочинці» висунули антиукраїнські вимоги та домагалися звільнення для себе та одного з ватажків проросійських незаконних збройних формувань. У цей час інші засуджені вчинили в колонії заколот. Про це інформує пресслужба СБУ.

  До нейтралізації терористичної загрози були негайно залучені регіональні підрозділи Служби безпеки, Державної кримінально-виконавчої служби, Національної гвардії, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби та інші суб’єкти боротьби з тероризмом.

  Після переговорів Координаційна група Антитерористичного центру при регіональному управлінні СБУ прийняла рішення про силове захоплення «терористів» та звільнення заручника. Водночас, сили підрозділу Державної кримінально-виконавчої служби «Циклон» вгамували бунт, а рятувальники ДСНС загасили пожежу, вчинену заколотниками.

  Після завершення навчань Координаційна група АТЦ ретельно проаналізувала перебіг їх проведення і визначила напрямки подальшого покращення координації й підвищення рівня готовності суб’єктів боротьби з тероризмом до виконання завдань за призначенням.

 • Нагадаємо, СБУ затримала на хабарі керівника обласного бюро судово-медичної експертизи.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!