Селище Ворохта претендує увійти до переліку кращих туристичних сіл світу

 • Державне агентство розвитку туризму України подало до World Tourism Organization (UNWTO) ООН Туризм (UN Tourism) пакет документів п’яти українських сіл, які можуть увійти до переліку «Кращі туристичні села» (The Best Tourism Villages) 2024 року.

  За одноголосною згодою членів комісії на одному з найпрестижніших туристичних конкурсів у світі Україну представлятимуть: високогірне селище Ворохта, село Зелений Гай, гірське селище-курорт Кваси, старовинне село Олика та унікальне село Урич.

  Про це повідомила на своїй сторінці Мар’яна Олеськів, голова Державного агентства розвитку туризму.

  “Впевнена, що відібрані локації мають усі шанси привернути увагу до своїх культурних, природних та гастрономічних багатств не тільки українців, а й іноземців. Крім того включення українських сіл до цієї світової мережі надасть можливість отримати менторство від UN Tourism та потенційну фінансову підтримку іноземних донорів, що сприятиме розвитку сільського туризму”, – зазначила Мар’яна Олеськів.

  Список сіл, визнаних таємною консультативною радою найкращими, буде оприлюднений наприкінці 2024 року на офіційних ресурсах UNWTO.

 • До теми: Україна потребує майже $9 млрд на відновлення культурних об’єктів та туризму, — ЮНЕСКО

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!