Ще одна ковзанка і сучасний парк розваг: Марцінків хоче втримати туристів у Франківську

 • Про це міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків заявив під час спілкування з мешканцями в ефірі ТРК «Вежа».

  Слухачка Мар’яна поцікавилася, скільки часу ще працюватиме ковзанка у центрі міста. А також чи йдуть гроші, які вона заробляє, у міський бюджет.

  Руслан Марцінків відповів, що місто дало дозвіл на роботу ковзанки і підприємець платить податки у міський бюджет, а також оплачує комунальні послуги. Працюватиме ковзанка, як і минулого року, до березня.

  За словами мера, оскільки дуже багато людей катається на ковзанах і там постійно є черги, то це говорить про те, що наступного року потрібно облаштувати дві ковзанки.

  «Є попит і це непогано для міста. Нам треба думати про ще більше розваг, щоб у Франківську залишалися туристи. Треба в цьому напрямку працювати», – підкреслив Марцінків.

  Також міський голова додав, що треба думати над тим, чим у зимовий період часу Франківськ міг би відрізнятися від інших міст.

 • «Нам треба також думати і про великий парк розваг. Він має бути сучасним, а не такий, як в нас в парку. Я вважаю, що такий парк розваг мав би попит у місті. Особливо в контексті того, що Франківськ розташований по дорозі в гори», – наголосив Руслан Марцінків.

  До теми: Марцінків висварив керівників комунальних підприємств

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!