Ще один кандидат у Президенти України знявся з виборів

Кандидат у Президенти України від партії “Воїни АТО” Сергій Кривонос заявив про зняття своєї кандидатури на виборах, що призначені на 31 березня, інформує УНІАН.

Кривонос на своїй сторінці в Facebook підкреслив, що виважено оцінює кожен свій крок:

“Поки йде війна і вірогідність відкритої агресії зі сторони нашого головного ворога Російської Федерації є занадто великою, мені довелося прийняти зважене та дуже не просте для себе рішення щодо зняття своєї кандидатури з подальшої гонки за пост президента України”, – йдеться в повідомленні.

Кривонос заначив, що головним мотивом його походу на пост президента, як діючого військового, заступника командувача ССО (Сили спеціальних операцій – УНІАН) ЗС України, було те, що він не згоден з тією системою та ситуацією, що сьогодення утворилася в секторі безпеки та оборони України:

“Я вважав за необхідне говорити про те, що усілякими способами намагались приховати “паркетні генерали”, – розповів Кривонос.

Раніше “Галицький кореспондент” повідомляв, що двоє кандидатів у Президенти України знімаються з виборів на користь опонента

Нагадаємо, на вибори Президента України в 2019 році, зареєструвалася рекордна кількість кандидатів, а саме 44. Коротко про кожного з них, можна прочитати ТУТ.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!