Ще три села захотіли увійти до складу Івано-Франківської ОТГ

Сьогодні, 20 вересня, в Івано-Франківську триває засідання 30-ї сесії обласної ради сьомого демократичного скликання.

Серед питань порядку денного депутати розглянули внесення змін до перспективного плану формування територій об’єднаних територій громад Прикарпаття.

До теми: Міська рада проголосувала за приєднання Підлужжя та Черніїва до Франківська

Як розповів Микола Дем’янчук, начальник управління з питань децентралізації та регіонального розвитку ОДА, громада села Берлоги захотіла увійти до складу Новицької ОТГ. А такі села, як Узин, Братківці та Драгомирчани планують стати частиною Івано-Франківської ОТГ.

“Звісно, береться до уваги принцип добровільності. Але невдовзі громади будуть об’єднувати згідно з перспективним планом, і села спішать увійти в ті ОТГ, в які хочуть”, – сказав Микола Дем’янчук.

Депутат облради Манолій Піцуряк запитав, якою буде перспектива районування Івано-Франківської області у 2020-му році – адже зараз громади створені дещо хаотично, і тим не менше мають бути утворені райони.

“Зараз є три варіанти – 3, 4 або 5 районів на Івано-Франківщині. Це вирішується, Кабмін готує методичні рекомендації”, – відповів на це Дем’янчук.

Голова облради Олександр Сич закликав депутатів питати лише по суті і навів своєрідну аналогію.

“Це от як ніби ми говорили про буряки – і тут ви питаєте “А чи є на Марсі буряки?”. Давайте говорити по суті, адже у нас 90 питань порядку денного”, – сказав Олександр Сич.

Зрештою, 63 депутати проголосували “за” – рішення було прийнято.

Читайте також: Бюджетникам Івано-Франківщини боргують 320 мільйонів гривень зарплати

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!