Що ховається за партіями?

 • У політичних перипетіях і змаганнях в Україні завжди особливо чутливим є бізнес, особливо, якщо це діяльність пов’язана із багатьма компонентами самого виробництва, які треба складати докупи – дозволи та ліцензії, взаємодія із природними монополістами (земля, електрика, газ, вода) і контролюючими інстанціями. Вирвати щось одне – і конструкція посиплеться, все зупиниться, а скласти наново не так просто.

  “Будівництво – це та галузь, яка одна з перших відчуває удар на собі, – каже екс-заступник голови ОДА, депутат облради Руслан Гусак. – Відповідальний будівельник – перш за все той, який дбає про належні стандарти готового продукту, а також пам’ятає, що відповідальний за долю і добробут сімей усіх робітників, які працюють у компанії. Легко бути ура-патріотом, коли ти «голий-босий у вінку», а коли від тебе залежать сотні людей? Світ не складається із чорно-білого”.

  Політик переконаний, що часто для того, аби продовжити робити улюблену справу, варто приєднатися до партії і тієї сили, яка має реальні механізми втілення запланованих економічних проектів. Партій є, було і буде досить багато, але те, що їм вдасться реалізувати в розбудові держави, міста залишиться тут.

  Тому Руслан Гусак, який очолив обласну організацію політичної партії “Наш край”, твердо переконаний у правильності свого вибору.

  “Звичайно, що будь-кого можна звинувачувати за те, що був в одній чи іншій партії, – каже політик. – Але за партіями і печатками треба бачити і виробництво, і живих людей, їхніх дітей. Навіть найкращу партію можна спаплюжити поганими людьми і негідними вчинками. Так сталося і з партією, що вже відійшла в політичне небуття, а засновниками було багато порядних українців, в тому числі й з нинішнього політичного керівництва держави”.

  Чесні і порядні люди вийшли з тієї партії із жалем, що велику роботу, яку вони зробили, перекреслили запроданці Кремля. Чесні й порядні люди є в кожній партії, такі люди не мають права на розчарування і, тому важливо, щоб такі люди об’єднувалися, щоб їх ставало більше. Щоб і робота робилася, і в сім’ях був достаток, і в країні мир, лад та спокій.

  images (35)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!