Щоб було комфортно в укриттях: для прикарпатських шкіл закупили понад 3000 одномісних парт

 • На Прикарпатті створюють безпечні умови перебування та навчання дітей у школах.

  Так, у громади Прикарпаття передали 3300 одномісних парт, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Івано-Франківську обласну державну адміністрацію.

  “Під час війни, коли є загроза ракетних ударів, завдання влади – створити безпечні умови перебування та навчання дітей у школах. Ми маємо досвід довготривалих повітряних тривог, навіть до 4 годин. Відповідно впродовж цього часу потрібно забезпечити все необхідне для комфортного перебування дітей в укриттях. Щоб можна було провести цікаво та інформативно час, мати змогу позайматися, за кошти обласного бюджету закупили 3300 одномісних парт, які будуть передані у громади. Окрім того, ми ще передаємо 130 біотуалетів, 400 масляних обігрівачів та 300 кулерів для води які також будуть направлені у ті заклади, що їх потребують”, – зазначила очільниця області.

  Директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Віктор Кімакович сказав, що одномісні парти – це необхідний елемент навчально-методичного обладнання кожної школи. У разі повітряних тривог, коли учні повинні перебувати в укритті, таке обладнання допомагає забезпечити продовження навчального процесу в безпечному місці.

  Заступник директора департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Андрій Сташків акцентував на тому, що частина парт є ортопедичними, а це сприяє формуванню правильної постави у дітей та допомагає уникнути безлічі хвороб у майбутньому.

 • До теми: Прикарпатські школярі отримали 1000 ортопедичних рюкзаків

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!