Щоб купити дім для родини, яка живе на Франківщині, Катерина Осадча розіграє вбрання від українських дизайнерів

 • Спільно з благодійним фондом “Твоя Опора” телеведуча Катерина Осадча збирає 3,2 млн грн на нове житло для дитячого будинку сімейного типу. Збір за посиланням.

  “Дім для дітей” – така назва проекту, який започаткувала Катерина Осадча разом із благодійним фондом “Твоя Опора”. Його мета – придбати для дитячих будинків сімейного типу нове житло, бо своє вони втратили через війну.

  Першими стали Целухіни, що опікуються 10 дітьми-сиротами. Родина з Луганщини, місто Рубіжне. На війні вони не лише втратили дім, який самостійно будували, а й батька сімейства.

  “Там дуже трагічна історія, – каже телеведуча Катерина Осадча. – Матір Ірина разом із найстаршою власною донькою та ще 10 дітьми-сиротами, яких вона взяла під опіку, на початку війни евакуювалися на Івано-Франківщину. Її чоловік вирішив залишатися у Рубіжному, щоби наглядати за їхнім домом. Але Росія не щадить нікого і нічого. Під час чергового обстрілу загорівся їхній будинок. Намагаючись його погасити, батько загинув”.

  Спільно з “Твоєю Опорою” телеведуча оголосила збір у 3,2 млн грн на нове житло для Целухіних. Бо та квартира на 44 кв.м, у якій вони проживають зараз, не придатна для зимівлі. Там немає опалення.

  До ініціативи Катерини Осадчої та “Твоєї Опори” приєдналося семеро українських дизайнерів – Іван Фролов, Лілія Пустовіт, Олена Рева, Ельвіра Гасанова, Руслан Багінський, Юлія Магдич та Артур Кулаковський. Вони розробили ексклюзивний патріотичний дроп, який розігруватимуть серед усіх, хто задонатив більше 100 грн на будинок для родини Целухіних.

  Задонатити можна тут і зробити це потрібно не анонімно (вказати свої прізвище, ім‘я та контакт), щоби організатори могли сконтактуватися.

  Як повідомляв “Галицький кореспондент”, у випадку Целухіних це буде не той дім, який власноруч будував покійний батько сімейства, але це буде нове місце, де діти та їхня матір почуватимуть себе захищеними.

  Фото: Соня Плакидюк та JetSetter

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!