«Шляхами незвіданих Карпат»: у Спаській ТГ відкрили туристичний маршрут

 • У Спаській територіальній громаді реалізували проєкт «Шляхами незвіданих Карпат».

  Як йдеться на сайті Івано-Франківської ОДА, у межах ініціативи у громаді створили та промаркували  новий туристичний маршрут загальною протяжністю понад 12 кілометрів.

  Проєкт втілили завдяки перемозі торік в одинадцятому обласному конкурсі проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування. На його реалізацію спрямували 250 тисяч гривень: 125 тисяч гривень виділили з обласного бюджету та ще стільки – з місцевого.

  Микола Медвідь, голова Спаської територіальної громади, каже, що основна мета проєкту передусім полягала у створенні якісної туристичної навігації на території громади. На карту цього проєкту нанесли п’ять об’єктів.

  «Зокрема, це церква Преображення Господнього у селі Спас; Церква Собору Пресвятої Богородиці в селі Суходіл; Церква Чуда Архистратига Михаїла (с. Липиця); Ялинівський камінь та гора Брустурувата, – сказав Микола Медвідь, – У напрямку цих туристичних об’єктів встановили п’ять туристично-інформаційних стендів, зробили колірне маркування маршруту. Все це здійснили задля покращення доступності до туристичних локацій».

  Як відзначив Микола Медвідь, вагому допомогу та підтримку громаді у втіленні ініціативи надало управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації.

  Очільник ТГ зауважив, що Спаська громада має високий потенціал для розвитку туризму.

  «Спаська ТГ – край з унікальними можливостями для розвитку туризму. Створення нових маршрутів – це можливість запропонувати туристам пізнати нашу територіальну громаду. В громаді гармонійно поєднується багата культурно-історична спадщина, мальовнича неповторна природа та щира гостинність мешканців бойківського краю. Переконані, що туристу буде у нас цікаво», – зауважив Микола Медвідь.

  До теми: франківець увійшов у ТОП-100 лікарів України

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!