Шмигаль закликав французький бізнес, який ще не пішов із РФ, вийти з російського ринку

 • Прем’єр-міністр Денис Шмигаль закликає представників французького бізнесу, які продовжують працювати у Росії, піти з російського ринку і не фінансувати терористичний бюджет.

  Про це він сказав під час спільної з міністром економіки, фінансів та промислово-цифрового суверенітету Франції Бруно Ле Мером пресконференції, повідомляє “Укрінформ”.

  “Ми також просимо відповідальний французький бізнес полишити російський ринок для того, щоб не сплачувати кошти в російський терористичний бюджет, із якого Росія фінансує акт геноциду і воєнні злочини проти України, проти демократії на Європейському континенті”, – зазначив Шмигаль.

  Водночас він висловив вдячність французьким підприємцям, які попри розв’язану Росією війну лишилися працювати в Україні, наголосивши, що такий підхід є важливим сигналом для всіх інших французьких бізнесменів.

  “Ми надзвичайно цінуємо таку співпрацю між Україною і французькими компаніями. Ті, хто релокував свій бізнес з України, я переконаний, повернуться. Чому? Тому що Україна – це майбутній член Європейського Союзу з надзвичайно привабливими умовами для інвестицій і розвитку свого бізнесу, а також заробляння капіталу”, – зауважив глава уряду.

  Він також поінформував, що з міністром економіки Франції вже обговорив можливість розробки та запровадження спеціального страхового інструмента для французького бізнесу, щоб покрити військові ризики, які присутні в Україні і на які бізнес зважає.

  До теми: Британія відкрита для надання Україні зброї більшої дальності

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!