Шокований масштабом: “ПанеДайтеПаруКопійок” звернувся до франківців (відео)

 • Як раніше повідомляв “Галицький кореспондент”, франківському жебракові-легенді “ПанеДайтеПаруКопійок” потрібні гроші на лікування. 

  Франківець уже отримав першу частину допомоги від мешканців. Блогер та фотограф з Івано-Франківська Ростислав Шпук повідомив, що чоловік шокований масштабом співучасті. Тому в стані приємного шоку записав відеозвернення з подякою.

  “Дякую всім, хто мене підтримує. Щоб ніхто з вас не був у такій ситуації. Щиро дякую, що відгукнулися на мою біду”, – каже франківська легенда.

  Щоб допомогти чоловіку, Ростислав просить надсилати кошти на рахунок:  5168 7427 0052 4543 (Шпук Ростислав).

 • Нагадаємо, два роки тому чоловік лікувався у Богородчанській лікарні. Як він пояснював, його хребет защемив його ж нерв. За що протестний нерв помстився, заторивши трафік сечі, і ніяк не поверне йому дозволений швидкісний режим. Більше читайте тут.

  Як повідомляв раніше “Галицький кореспондент”, мешканці Івано-Франківська можуть не знати прізвищ місцевих губернаторів, письменників, художників, найвидатніших політиків чи громадських активістів, але кожен, хто бодай раз гуляв “стометрівкою”, знає жебрака ПанеДайтеПаруКопійок. Щодня на одному й тому ж місці, щоразу легендарна фраза: “Пане, дайте пару копійок”, а для дівчат: “Пані, файну маєш сраку”. Попри мегапублічність ПанеДайтеПаруКопійок, про нього майже нічого невідомо, бо він нікому про себе не розповідає. Нікому, крім фотографа та блогера Ростислава Шпука, який віддавна робить репортажі про місцевих диваків. Більше читайте у матеріалі “Франківський Кант“.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!