Швеція прагне якомога швидше вступити в НАТО, щоб відвернути загрозу з боку РФ

 • За його словами, він не може назвати конкретні терміни завершення процесу схвалення вступу Швеції до НАТО. Але впевнений, що Туреччина та Угорщина, які зволікають з ратифікацією членства країни, врешті-решт це зроблять.

  Міністр оборони Швеції Пол Йонсон заявив, що його країна має стати повноправним членом НАТО якомога швидше, щоб відвернути загрозу з боку Росії.

  Як пише “Європейська правда“, про це він сказав в інтерв’ю The Guardian.

  “Ми не хочемо списувати РФ з рахунків як загрозу, тому що вона продемонструвала докази своєї витривалості (в Україні). Тому ми повинні відповідати викликам, і ми робимо це найкращим чином, зміцнюючи наші національні слабкості та якнайшвидше стаючи повністю інтегрованими в НАТО”, – зазначив Йонсон.

  Міністр зауважив, що Будапешт запевнив Стокгольм, що Угорщина не буде останньою країною, яка схвалить ратифікацію. Він також висловив впевненість у майбутньому Швеції в НАТО.

  “Ми зараз у більшій безпеці, ніж були до того, як прагнули членства в НАТО. Завдяки гарантіям безпеки, які ми отримали від США, Великої Британії, Німеччини, Франції та інших північних країн”, – вказав Йонсон.

 • За даними ЗМІ, в США вважають, що Туреччина зацікавлена у схваленні членства Швеції в НАТО на засіданні міністрів закордонних справ країн-членів Альянсу 28-29 листопада.

  До теми: Швеція все ще хоче вступити до НАТО у липні, але цього може не статися, – прем’єр

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!