Швидко та у масках: як пройшла остання сесія нинішньої Івано-Франківської обласної ради (фото)

Сьогодні, 25 вересня, в Івано-Франківську завершилося засідання 37-ї сесії обласної ради сьомого демократичного скликання.

На сесії розглянули майже 70 питань, пов’язаних із політичною, соціальною, економічною, земельною та іншими сферами. А ще це засідання стало останнім у нинішньому складі – адже наступне пройде вже після місцевих виборів-2020, і депутатський корпус суттєво оновиться.

“Віднині за місяць – не Великдень, а свято демократії, вибори. Тому бажаю успіхів тим, хто висловив своє бажання працювати на благо громади в обласній раді наступного скликання. Але зауважу, що через виборчий процес функціонування облради не припиняється, надходять звернення. Я, мабуть, останнім покину цей корабель – рада повинна працювати”, – сказав голова обласної ради Олександр Сич.

Останнє засідання облради запам’яталося тим, що всі питання порядку денного депутати встигли розглянути ще до обіду – зробивши таким чином за три години роботу, на яку переважно йшло сім чи вісім годин. Причиною цього став швидкий розгляд питань – майже ніхто не виступав і не брав слово.

Проте низку звернень з актуальних питань облрада все ж встигла прийняти, і деякі обранці висловилися щодо болючих та актуальних тем.

Але депутати не стали приймати обласні програми, розраховані до 2023 чи 2025 року. Вони мотивували це тим, що не варто зв’язувати руки депутатам нового скликання, які можуть мати своє бачення, свої ініціативи.

Пропонуємо читачам “Галицького кореспондента” поглянути, як це було.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!