Прикарпатцям розповіли, як цьогоріч відбуватиметься національний мультипредметний тест

 • Цього року, як і минулого, задля безпеки випускників зовнішнє незалежне оцінювання перевели в національний мультипредметний тест (далі – НМТ). Реєстрація почалась уже вчора, 3 квітня.

  Як розповіла під час оперативної наради заступниця міського голови Івано-Франківська Вікторія Дротянко, очікується близько 1559 дітей, які складатимуть НМТ в Івано-Франківську, і приблизно 70-80 – за кордоном.

  Обов’язковими предметами є українська мова та математика, на вибір – історія України, іноземна мова, біологія, фізика, хімія. Проведення буде в один день, 180 хвилин для виконання завдань. Результати будуть відомі майже одразу після тестування. Перездати тест неможливо.

  Тестування буде відбуватись у дві зміни, аби охопити усю кількість випускників. Реєстрація – з 3 квітня до 3 травня, проходження сесій – з 5 по 23 червня, далі йтимуть додаткові сесії. 

  Здавати можна і в Івано-Франківську, і за кордоном.

  Нещодавно майже всі посольства, які є за кордоном, підтвердили можливість проходження тесту в їх країнах. Це Австрія, Азербайджан, Болгарія, Великобританія, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Канада, Латвія, Литва, Німеччина, Польща, Португалія, Румунія, США, Фінляндія, Франція, Чехія і Швеція. В цих країнах можна здати НМТ дітям, які перебувають за кордоном, навчаються в 11 класі і хочуть вступати до вищих навчальних закладів в Україні.

  Під час тестування використовуватимуться ноутбуки та хромбуки, у яких не буде доступу до інших мереж. Для того, щоб зареєструватись на тест, потрібно створити особистий кабінет, відсканувати паспорт, ідентифікаційний код, довідку з місця навчання і завантажити у кабінет.

  Для тих учнів, які складали тести минулоріч, але вступати будуть цього року, можна використати сертифікати з 2020 по 2022 рік.

  До теми: Франківщина увійшла в десятку кращих областей України за рівнем розвитку спорту

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!