Сльози радості: франківським атовцям вручили ще 19 квартир

Сьогодні, 11 вересня, в Івано-Франківську відбулися чергові вручення квартир за проєктом «Житло воїнам АТО» і ЖБК «Соціум».

Зустріч почали з приємних новин, заступник голови правління міської асоціації ветеранів АТО Василь Андріїв привітав присутніх з Днем захисника та розповів, що цьогоріч ще двічі франківським учасникам АТО вручатимуть житло.

Сьогодні ж атовці отримали ще 19 квартир, з них – дев’ять людей отримали квартири за проєктом «Житло воїнам АТО», і ще десять – за проєктом ЖБК «Соціум».

Також Андріїв розповів, що в Івано-Франківську є люди, які кажуть, що атовці забудовують місто і виступають проти цього.

«Я не готовий сам цим зайнятися, мені потрібно укласти з вами угоду, ми маємо разом виступити і сказати, для чого це робиться. Комусь дуже не вигідно, щоб ми  отримували квартири – це політична сила і забудовники. Ми ходимо на сесію і виборюємо собі ділянки. Проявіть бойовий козацький дух – мовчати не будемо, стаємо разом і виборюємо своє право», – звернувся до атовців Андріїв.

Він попросив бійців підтримки укласти угоду і разом відстоювати право на квартири.

За проєктом «Житло воїнам АТО» квартири отримали:

Двокімнатні: Віктор Іванов; Роман Волошко; Віталій Григорчук.

Однокімнатні: Роман Кирета: Михайло Федик: Назар Роля; Андрій Гнипюк; Василь Красуляк; Олександр Васильєв.

За проєктом ЖБК «Соціум» вручили ще 10 двокімнатних квартир різної площі: Андрій Яворський; Микола Сліпенчук; Дмитро Данилюк; Володимир Рібий; Андрій Вертипорох; Андрій Гошовський; Сергій Прокопів; Юрій Хвалковський; Володимир Панас; Руслан Венник.

Нагадаємо, що нещодавно бійцям АТО вручили 19 квартир. Ще одну квартиру отримала сім‘я Слезюк: у родині п‘ятеро дітей: 12 років, 11 років, 9 років, 8 років та 5 років. Двоє наймолодших діток у родині із аутизмом.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!