Смарт-квартири – комфортно, вигідно, функціонально

 • За минулий рік на ринку первинної нерухомості суттєво зріс попит на смарт-квартири. Тенденція ця збереглась і до сьогодні. Аналітичний центр будівельної компанії «Благо» пояснює це тим, що компактні квартири мають цілий ряд переваг, порівняно з класичним житлом. Крім того, через різке зростання тарифів на комунальні послуги утримувати великі домівки стало занадто дорого.

  Ринок нерухомості міст-мільйонників уже адаптувався до нових потреб покупців і може запропонувати їм цілу низку житлових комплексів, в яких можна придбати smart-житло. На ринку нерухомості Прикарпаття нещодавно з’явився перший житловий комплекс, який пропонує такий формат житла. Smart-квартиру можна придбати виключно у сучасному житловому районі “Manhattan”.

  А тепер давайте дослідимо, чому smart-квартири є комфортними, вигідними та функціональними.

  Комфортно

  Smart-квартири мають функціонально правильно спланований житловий простір. Він забезпечить власникам максимально комфортні на визначеній площі умови проживання. Також достатньо важливим для комфортного проживання є візуальний розмір житла. Жити у квартирі без достатньої кількості природного освітлення, де стіни просто тиснуть на власників, некомфортно. З цією проблемою часто стикаються власники однокімнатних квартир. Хоч smart-квартири і мають площу однокімнатної, проте її візуально збільшує відсутність перестінок, а панорамні вікна забезпечують необхідною кількістю природного світла. Це робить її комфортною і створює відчуття простору та зручностей великої квартири.

  Вигідно

  Невелику за метражем квартиру значно легше обігріти, ніж велику. Smart-квартира має функціонал двокімнатної квартири, але площу однокімнатної. У двокімнатній є багато глухих зон, які не використовуються, але опалюються. Тому за рахунок компактності та використання всіх зон власники smart-квартир щомісяця суттєво економлять на комунальних платежах, але не на комфортності та функціональності житла. Але і на цьому заощадження не закінчуються. Ремонт та облаштування smart-квартир не потребує значних витрат. Через меншу кількість стін і відсутність міжкімнатних перегородок використовується менша кількість матеріалів. Smart-квартиру можна дешево і швидко підготувати для проживання.

  Функціонально

  Компактне і продумане планування – один із секретів успіху smart-квартир. Завдяки використанню сучасних концепцій організації життєвого простору, архітектори максимально ефективно використовують кожен квадратний метр і створюють функціональне та комфортне планування smart-квартир. Купуючи smart-квартиру площею від 40 квадратних метрів, ви отримуєте кухню, вітальню і спальню, тобто функціонал двокімнатної квартири.

  Перерахувавши всі переваги, ми розуміємо, що smart-квартира – це сучасна, комфортна, вигідна і більш функціональна альтернатива однокімнатній квартирі.

  Окрім цього, будівельні компанії, які беруться втілювати в життя проекти зі smart-квартирами, велику увагу приділяють облаштуванню інфраструктури. Яскравим прикладом в Івано-Франківську є сучасний житловий район “Manhattan, перевагою якого є як наявність smart-житла так, і добре продумана інфраструктура. Окрім smart-квартир, в районі можна придбати квартири з класичним плануванням.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!