Сніг заблокував дороги до десятків сіл Івано-Франківщини

 • За інформацією рятувальників Івано-Франківщини, станом на 06:00 15 лютого відсутнє сполучення до 48 населених пунктів області.

  Коломия: (5 населених пунктів) с.Джурків, с.Назірна, с.Хоросно, с.Сідлище, с.Мала Кам’янка.

  Городенка (11 населених пунктів): с.Слобідка, с.Уніж, с.Монастирок, с.Семенівка, с.Семаківці, с.Михальче, с.Чортовець, с.Рогиня, с.Острівець, с.Михальче, с.Білка.

  Галич (14 населених пунктів): с.Ганівці, с.Острів, с.Суботів, с.Демешківці, с.Німшин, с.Поплавники, с.Дорогів, с.Колодіїв, с.Бишів, с.Сарники, с.Діброва, с.Озеряни, с.Слобода, с.Різдвяни.

  Тлумач (13 населених пунктів): Ісаків, Петрів, Сокирчин, Делева, Долина, Герасимів, Яківка, Жуків, Прибилів, Гостів, Будзин, Мостище, Луг.

  Снятин (5 населені пункти): с. Бучачки, с. Трофанівка, с. Кулачківці, с. Хом’яківка, с. Валенці.

  Частково відсутнє сполучення до 12 населених пунктів:

  Снятин (2 населені пункти): с. Стецева, с.Стецівка.

  Городенка (5 населених пунктів): с.Городниця, с.Передівання, с.Поточище, с.Лука , с.Хвалибога.

 • Івано-Франківськ (2 населених пункти ): с. Узин, с. Добровляни.

  Богородчани (3 населені пункти): с. Глибоке, с. Хмелівка, хутір Рубань.

  За минулу добу працівниками патрульної поліції в області здійснювалося перекриття доріг Р-24 та Р-20. Працівники патрульної поліції вивозили людей із снігових заметів, взаємодіяли з працівниками дорожньої служби та У ДСНС при проведенні розчистки доріг. Наразі несуть службу 12 автопатрулів.

  Підрозділи УДСНС в області 23 рази надавали допомогу по транспортуванню, буксируванню та вивільненню транспортних засобів, що застрягли на засніжених ділянках (переметах), залучалось 15 одиниць техніки та 42 чоловіки.

  За інформацією диспетчера САД, на Вишківському перевалі температура повітря 10 градусів морозу, без опадів, працює 5 одиниць техніки та 7 працівників, на Яблуницькому перевалі температура повітря 12 градусів морозу, без опадів, чергує 4 одиниці техніки та 5 працівників. На перевалах розгорнуто по одному пункту обігріву.

  До теми: На Коломийщині рятувальники допомагали медикам дістатися до хворої дитини (ФОТОФАКТ)

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!