Спортсмен з Прикарпаття неперевершено здолав усіх суперників і став чемпіоном Європи

• Цими днями у місті Сараєво відбулася першість Європи серед кадетів з вільної, жіночої та греко-римської боротьби. На килимі олімпійського залу «Зетра» пройшли фінальні зустрічі серед спортсменів вільного стилю у вагових категоріях 46, 54, 63, 76 та 100 кг.

У ваговій категорії до 54 кг золото Чемпіонату Європи виборов прикарпатець, вихованець заслуженого тренера України Івана Курилюка, високо титулований український спортсмен Андрій Джелеп. У всіх поєдинках юнак блискуче виступив та  поклав свого суперника із Грузії на туше, тобто на лопатки, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Зазначимо, що в ході кадетського Чемпіонату Європи-2017 неперевершений спортсмен достроково, з однаковим рахунком 10-0 здолав опір суперників з Македонії, Росії та Болгарії. А у фінальній сутичці за 3,18 секунд на туше переміг борця з Грузії та до свого титулу Чемпіона світу додав титул Чемпіона Європи-2017.

Нагадаємо, Чемпіон світу з вільної боротьби серед кадетів живе і тренується в невеличкому селі за 30 кілометрів від Коломиї.  Андрій Джелеп прийшов у борцівський клуб “Ластівка”, що у Джурові Снятинського району ще першокласником і вже 10 років поспіль займається там під керівництвом заслуженого тренера України Івана Курилюка.