Спортсменки з Прикарпаття здобули призові місця на міжнародних змаганнях

• Баскетболістки команди Прикарпатського національного університету вибороли срібні медалі світової першості на Всесвітній університетській лізі, яка відбулася нещодавно у Пекіні.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі повідомив ректор ПНУ Ігор Цепенда.

“Наша команда, яка склала основу збірної України з баскетболу 3х3, в черговий раз довела свій високий клас!”, – пише ректор.

У запеклій боротьбі в фіналі змагань команда у складі Анастасії Сидорак, Тетяни Юркевичус, Анни Гвічіані та Вікторії Кондусь  всього на три очки поступилися господаркам ігор – китаянкам з Tsinghua University (14:17).